RING OSS: 08-728 57 90
Kontakta oss

Från förfrågan till nöjd kund

Om du har ett byggprojekt som du vill ha hjälp med eller undrar vad det kostar eller om det är möjligt så kontaktar du oss på något av följande sätt: Ring oss eller fyll i nedanstående kontaktformulär med en kort beskrivning av vad det gäller så kontaktar vi dig inom 48 (24) timmar. När kontakt upprättats så tittar vi gemensamt på projektet och vi åker hem till vår kammare och gör en kalkyl på arbetet.

Kontaktformulär

Personal kontakt

Kontakta oss gärna per telefon för att tala med oss personligen

Stanislaw Krepa / Partner

stanley@bergtornet.se | +46 (0)70-305 75 68

Lucas Krepa / Partner

lucas@bergtornet.se | +46 (0)70-221 91 50

Peter Linder / Sälj och produktionschef

peter@bergtornet.se | +46 (0)70-360 75 25

Joachim Emblad / Platschef

joachim@bergtornet.se | +46 (0)70-545 01 00

Maja Bengtsson / Ekonomi

ekonomi@bergtornet.se | +46 (0)73-390 61 78

Linus Svedbjörk / Platschef

linus@bergtornet.se | +46 (0)72-070 70 90

Håkan Berg / Service

hakan@bergtornet.se | +46 (0)73-854 64 82

Kristoffer Kulon / KMA ansvarig

kristoffer@bergtornet.se | +46 (0)72-077 41 68